Poptávka

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů a údajů společnosti k obchodním účelům, v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.
Naše služby

Výroba tepla

Vyrábíme teplo zejména z obnovitelných zdrojů ... dřevních pelet a dřevní štěpky. Provozujeme také rozsáhlé soustavy tepelných čerpadel, kotle na uhlí, zemní plyn i LPG a LTO.

Hlavní motivací společnosti IVORY je ekologie a tedy využití obnovitelných zdrojů energie.

Převezmeme od Vás vaši kotelnu, uzavřeme nájemní smlouvu na objekt kotelny. Můžeme využít i kontejnerových kotelen a uvolnit Vám současný objekt. Kotelnu zrekonstruujeme a osadíme automatickými kotly na spalování dřevní hmoty o dostatečném výkonu. Součástí rekonstrukce je posouzení výroby teplé vody jinými způsoby, zejména tepelnými čerpadly. V případě zájmu ponecháme v provozu záložní zdroje obvykle na LTO.

Nutným předpokladem pro rekonstrukci zdroje je získání dotace. Už jednoduché řešení výměny kotlů je investičně náročné. Kombinované řešení kotlů a tepelných čerpadel pak znamená navíc výstavbu dvou zdrojů místo jednoho. Zásadní je udržení přijatelné ceny tepelné energie.

Realizováno

Vybraná řešení

Odebírejte teplo od nás

Máte zájem o více informací a možnosti relizace dodávky výhodného tepla ve vašem okolí?

Zjistěte, jaké jsou výhody dodávky tepla od IVORY Energy.

Připravte se na topnou sezónu

Největší český distributor kvalitních dřevěných pelet, briket a baleného uhlí s unikátní certifikovanou dopravou.