IVORY energy

MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO LEPŠÍ BUDOUCNOST

Zdroje tepla, které stavíme, financujeme a provozujeme, využívají primárně obnovitelné zdroje. Dřevní pelety patří k nejperspektivnějším lokálním palivům. Nejen proto, že jsou skladné a snadno se s nimi manipuluje, ale jejich spalování je vysoce účinné. Jsou ideálním řešením všude, kde je potřeba čistý, jednoduchý a cenově přijatelný zdroj energie.

Myslíme na zelenou budoucnost

Vaši i naši. Proto dáváme přednost trvale udržitelným zdrojům tepla = biomase. Dřevní pelety mají vysokou výhřevnost a emise CO2 jsou 10násobně nižší než u fosilních paliv. V případě nahrazení tradičního uhelného zdroje peletami dochází k výraznému snížení škodlivin (zejména síry, CO, těžkých kovů a prachu), které se uvolňují do ovzduší.

Myslíme na zelenou budoucnost

Trvalá udržitelnost

Pelety jsou obnovitelným přírodním produktem a budou oproti ropě, plynu či uhlí dostupné i pro další generace. Pro výrobu pelet neporážíme stromy extra, ale využíváme odpad při zpracování ve dřevařském průmyslu. V celé Evropě dorůstá každoročně více dřeva, než je z lesů vytěženo. V českých lesích se zásoba dřeva od roku 1930 více než zdvojnásobila. Pelety obsahují navíc jen malé procento popelovin, které můžete využít jako kvalitní hnojivo.

Trvalá udržitelnost

Úspory pro váš rozpočet

Vytápění dřevěnými peletami je mimořádné účinné. V našich na míru projektovaných tepelných zdrojích dosahujeme pro naše zákazníky sympatické finanční úspory v průměru o více než 15 procent.

Úspory pro váš rozpočet

ZAUJALO VÁS NAŠE ŘEŠENÍ?

Určitě máte nějaké dotazy. Jsme na ně připravení, tak pište nebo volejte. Jsme tu pro vás.