IVORY energy

JSME ZODPOVĚDNÝ DODAVATEL TEPLA PRO MALÉ I VELKÉ ZÁKAZNÍKY

Sídliště Nový Knín

Nahradili jsme zastaralý a neekonomický sytém dvou domovních kotelen na LTO jedním centrálním zdrojem tepla na dřevní biomasu. Díky dřevním peletám se nám podařilo najít ekonomičtější řešení, které je zároveň šetrné k životnímu prostředí.

Zobrazit referenci

Základní škola Čachovice

V budově základní školy v obci Čachovice jsme nahradili zdroj na LTO biomasovými kotli na pelety. Uspořené náklady na topení škole každý rok pomohou pořídit jiné důležité věci!

Zobrazit referenci

Rekonstrukce SCZT v Roztokách u Křivoklátu

Špínu a mour nahradila dřevní biomasa. Uhelnou kotelnu s ručním zauhlováním, která nesplňovala přísnější emisní limity, jsme předělali na moderní automatickou kotelnu na dřevní biomasu. Projekt rekonstrukce SCZT Roztoky u Křivoklátu je spolufinancován Evropskou unií.

Zobrazit referenci

Rekonstrukce CZT v obci Kovářská

Městys Kovářská potřeboval kompletní rekonstrukci zastaralého centrálního zásobování teplem. Neekonomický a zastaralý systém na spalování LTO jsme nahradili moderním biomasovým kotlem na dřevěné pelety.

Zobrazit referenci

Bytové domy v Solenici

Vyřešili jsme odpojení tří bytových domů v obci Solenice od CZT instalací biomasových kotelen do suterénu jednotlivých objektů. Naší snahou bylo nejen zajistit spolehlivé a ekologické vytápění, ale také ušetřit. A to se povedlo!

Zobrazit referenci

Domov seniorů Hostomice-Zátor

Pro domov seniorů v obci Hostomice-Zátor jsme za vysloužilou koksovou kotelnu navrhli a postavili důstojného nástupce: biomasovou kontejnerovou miniteplárnu na dřevní pelety.

Zobrazit referenci

ZAUJALO VÁS NAŠE ŘEŠENÍ?

Určitě máte nějaké dotazy. Jsme na ně připravení, tak pište nebo volejte. Jsme tu pro vás.